Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
logotype

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych narzędzi umożliwiających odpowiednią promocję firmy na targach, pokazach czy prezentacjach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Ścianki wystawiennicze – to najbardziej uniwersalne stoiska wystawiennicze. Doskonale nadają się do aranżacji miejsca, gdzie ma się odbyć prezentacja handlowa, konferencja lub pokaz. Nasza firma oferuje stoiska targowe w formie ścianek w czterech wersjach: rozpinane, rozwijane, modułowe, pop-up.

Roll-up – to niezwykle popularna i prosta w obsłudze forma stoiska. Jego główne zalety to uniwersalność wykorzystania oraz wygoda. Zapakowany roll-up jest niewielki, co znacznie upraszcza jego transport. Jest również bardzo prosty do rozstawienia, co ułatwia jego wykorzystanie.

Wiele firm organizuje promocje swoich produktów na zewnątrz. Outdoor – to systemy wystawiennicze przygotowane specjalnie na potrzeby firm organizujących swoją promocję w plenerze. Dzięki solidnym podstawom oraz odpowiednio dobranym materiałom doskonale spełniają swoje zadanie niezależnie od warunków pogodowych. Systemy zewnętrzne są specjalnie przystosowane do warunków atmosferycznych, doskonale radzą sobie z deszczem i wiatrem.

Posiadając ulotki i foldery reklamowe koniecznie potrzebne są eleganckie i stylowe Ekspozytory – wiele firm do promocji wykorzystuje ulotki i foldery, które należy odpowiednio wyeksponować. Nie zawsze dobrze prezentuje się stos ulotek na ladzie, stąd też warto zainteresować się eleganckimi stojakami. W naszej ofercie można znaleźć ekspozytory z kieszeniami na ulotki w formatach: A3, A4, A5, A6. Ich dodatkową zaletą jest prosty montaż oraz łatwy i wygodny transport. Stojaki na ulotki są proste w montażu - składane jednym ruchem ręki.

Lady wystawiennicze – to niezbędna część każdego stoiska. Przedstawiciel handlowy lub hostessa mogą w tym miejscu powitać odwiedzających oraz zaprezentować ofertę firmy. Na ladzie można również umieścić ulotki, próbki lub drobne upominki dla zwiedzających. Bez wątpienia jest to doskonałe uzupełnienie innych elementów systemu wystawienniczego.

Oprócz podstawowych narzędzi wystawienniczych wymienionych powyżej znajdą Państwo u nas również wiele innych rozwiązań takich jak: grafiki podświetlane, ramy plakatowe, listwy plakatowe OWZ, systemy linear, torby transportowe oraz oświetlenie.

2024  KMR Caterina - DRUKARNIA REKLAMAKOLNO REKLAMA-KOLNO  globbers joomla templates