Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
logotype

Naklejki magnetyczne - m.in samochodowe

magnet1Naklejki magnetyczne przyczepiają się do podłoży metalowych (karoserie samochodów, lodówki itp). Głównymi zaletami produktu "naklejki magnetyczne" są:- Łatwość i szybkość montażu
- Możliwość zakładania/zdejmowania w dowolnej chwili np. na weekend
- Naklejki Magnetyczne nie uszkadzają lakieru
- Dowolna szata graficzna oraz treść na życzenie Klienta
- Naklejki magnetyczne mocno trzymają się podłoża

Produkowane przez nas naklejki magnetyczne posiadają 0,6mm grubości magnesu. Taka grubość magnesu zabezpiecza naklejki magnetyczne przed odpadnięciem, dzięki jej dużej sile przyciągania. Naklejki magnetyczne są odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. Naklejki magnetyczne powlekane są laminatem, zabezpieczając je dodatkowo przed wodą oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Zaprojektujemy dla Ciebie naklejki magnetyczne…- Zgodnie z najnowszymi trendami
- Z maksymalną dokładnością
- Z szybkim terminem realizacji
- Atrakcyjne i estetyczne

Wykonujemy naklejki magnetyczne w pełnej palecie kolorów. Nasze technolgie umożliwają wyproduktowanie naklejek magnetycznych z fotograficzną jakością druku.

Magnesy na lodówkę

Magnes 1-460x460-460x460Magnesy na lodówkę to forma reklamy, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pomyśl nad swoim markowym, niewinnym produktem, który codziennie spotyka się z okiem potencjalnego klienta. Magnesy na lodówkę kodują się w umyśle klienta. Lodówka jest przedmiotem codziennego użytku.

Zapewne każdy klient ma lodówkę. Takie małe magnesy od firmy poprawią znajomość marki. Magnesy na lodówkę zawiązuję bliższe relacje sprzedający-kupujący. Gadżet firmowy poprawi lojalność klientów. Ciekawa, atrakcyjna i estetyczna oprawa graficzna jest naszym największym atutem!

Magnesy na lodówkę to produkt elitarny...
- Codziennie napotyka się na spojrzenia potencjalnego klienta
- Magnesy na lodówkę prezentują Twoją markę
- W prosty sposób magnesy na lodówkę przedstawiają dane kontaktowe z Twoją firmą
- Z łatwością magnesy na lodówkę przypominają odbiorcom o swoim dostawcy
- Dzięki magnesom na lodówkę nawiązujesz bliższe relacje z klientem

Proces tworzenia magnesów na lodówkę przebiega w prosty sposób. Zainteresowany przesyła nam informacje na temat treści, która ma się znaleść na firmowym gadżecie. Grupa naszych grafików wykonuje na tym etapie projekt graficzny magnesu na lodówkę, który później zostaje przesłany do zatwirdzenia przez zainteresowanego. Po zatwierdzeniu czekasz już tylko na kuriera.

2023  KMR Caterina - DRUKARNIA REKLAMAKOLNO REKLAMA-KOLNO  globbers joomla templates