Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
logotype

Folia monomeryczna - Naklejki samoprzylepne

p003 1 00Samoprzylepna folia ogólnego zastosowania, przeznaczona do aplikacji na płaskie powierzchnie - tablice, szyldy, plansze naklejane na twarde podłoża, itp.
Zastosowanie - mogą to być sztywne zabudowy samochodów ciężarowych – dostawczych, formy naklejek, nalepek i wklejek na samochody osobowe - dostawcze wyklejanie na powierzchniach nie posiadających przetłoczeń, wytłoczeń i zagłębień.

Folie monomeryczne stosujemy również na wszelkiego rodzaju tablice reklamowe i informacyjne gdzie podkładem jest płaska blacha, płyta PCV, czy też Dibond.

Folię można także stosować do oklejania: frontów szafek kuchennych, drzwi, szaf wnękowych, ścian, płyt.

Folia OKIENNA - One Way Vision

folia owv 3Samoprzylepna folia perforowana OWV ma zastosowanie jako reklama przyklejana na powierzchnie przezroczyste typu witryny sklepowe, okna biurowe, szyby aut itp.
Patrząc z zewnątrz jest widoczna grafika reklamowa, natomiast od wewnątrz szyba jest w dalszym ciągu przezroczysta. Dodatkową korzyścią stosowania tej foli na szyby jest ochrona przed zbytnim nasłonecznieniem poprzez ograniczenie przepuszczania światła.

2023  KMR Caterina - DRUKARNIA REKLAMAKOLNO REKLAMA-KOLNO  globbers joomla templates